www.dzem.com.pl

Oficjalne FORUM zespołu DŻEM
Teraz jest Cz sie 21, 2014 11:08 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: do kołyski...
PostNapisane: N paź 19, 2008 2:19 pm 
niemożna tego opisać...Piekne słowa... :D

Tytuł: Re: do kołyski...
PostNapisane: N paź 19, 2008 5:47 pm 
tak prawde mowiac jesli by do kazdego utworu zakladac nowy temat i pisac ze piekny itd to by tematow sie narobilo (ladnie mowiac) ze 200... tyle ile jest utworow dzemowych...

utwor juz do znudzenia jeden z przecietnych na plycie juz sie moze czlowiekowi przejesc... tyle ze fajne slowa Macka...

PostNapisane: N paź 19, 2008 5:52 pm 
kaczka6661 napisał(a):
tak prawde mowiac jesli by do kazdego utworu zakladac nowy temat i pisac ze piekny itd to by tematow sie narobilo (ladnie mowiac) ze 200... tyle ile jest utworow dzemowych...
no na prawde, jak na to wpadles ? :shock:
Cytuj:
utwor juz do znudzenia jeden z przecietnych na plycie juz sie moze czlowiekowi przejesc... tyle ze fajne slowa Macka...
mi sie 'przejadła' piosenka 'whisky' ...sa gusta i gusciki ;)

PostNapisane: N paź 19, 2008 6:35 pm 
kwiatuszek napisał(a):
kaczka6661 napisał(a):

kobieca intuicja...

PostNapisane: N paź 19, 2008 8:00 pm 
kwiatuszek napisał(a):
kaczka6661 napisał(a):

Wydaje mi się, ze jednak sa tacy 'fani' którzy nie wiedzą ile mniej więcej dżem ma piosenek...

PostNapisane: N paź 19, 2008 8:16 pm 
rodos napisał(a):
kwiatuszek napisał(a):
kaczka6661 napisał(a):
no na prawdę, jak na to wpadles ? :shock:
rodos napisał(a):
Wydaje mi się, ze jednak sa tacy 'fani' którzy nie wiedzą ile mniej więcej dżem ma piosenek...
nie obchodzi mnie, kto ile zna piosenek dżemu, bo nie jest mi to do niczego potrzebne...statystykami się nie zajmuje.
w moim poście chodziło o to, że kaczka jest spostrzegawczy i zauważa czyjeś 'błędy' w zakładaniu tematów...
bo wcześniej to On, zakładał byle jakie tematy, i pisał od tak sobie posty...żeby były - co do tego, to sie nie zmieniło...no ale moze kiedys ;).

wracając do tematu, piosenka 'do kołyski' ma w sobie to 'coś' ;) na koncertach cała publika śpiewa za Maćka, czyż to nie jest piękne ? ;)

pozdrawiam.

PostNapisane: N paź 19, 2008 8:22 pm 
Oj, jest jest! Piękne, jak każdy koncert dżemu. :D
Wszystkie piosenki mają w sobie to 'coś' i każde 'coś' jest inne w poszczególnej piosence. Jedno lepsze, drugie troche gorsze, ale jednak porywa publikę czy też słuchaczy!

PostNapisane: Pn paź 20, 2008 10:27 am 
kwiatuszek napisał(a):
w moim poście chodziło o to, że kaczka jest spostrzegawczy i zauważa czyjeś 'błędy' w zakładaniu tematów...
bo wcześniej to On, zakładał byle jakie tematy, i pisał od tak sobie posty...żeby były - co do tego, to sie nie zmieniło...no ale moze kiedys ;).

nie wiem czy to zauwazylas ale raptem 3 czy 4 posty na krzyz zalozylem nie wiecej ale jak Tobie sie to nie podoba to nie czytaj prosze bardzo ktos Cie zmusza do tego? wolny kraj nie?

PostNapisane: Pn paź 20, 2008 2:47 pm 
PIS!
Dobra było minęło, przestańcie się teraz 'wykłócać' komu o co chodziło. To nie po to jest forum. Proponuję zmienić temat lub w ogóle go zakończyć.

PostNapisane: N gru 28, 2008 2:55 am 

Ojej.Czy na większości forach musi być jakaś kłótnia? Chyba że jest to wymiana zdań :D . Lubię słuchać utworu Do kołyski.
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam.

PostNapisane: N gru 28, 2008 12:42 pm 
tak, piosenka jest świetna. denerwuje mnie jednak jedna rzecz. mając na liście gadu-gadu powiedzmy dostępnych 10 osób, to co najmniej 5 ma opis "jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic". pytałam się tych osób, czy słuchają Dżemu, czy lubią tę piosenkę. byli zaskoczeni, ja również, bo te osoby nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że słowa te są z piosenki Dżemu i w ogóle oni sami nie wiedzą skąd się one wzięły. po prostu je gdzieś usłyszeli, a część z nich to nawet nie wie, że jest taki zespół jak Dżem :shock:

PostNapisane: N gru 28, 2008 1:58 pm 

herzen napisał(a):
denerwuje mnie jednak jedna rzecz. mając na liście gadu-gadu powiedzmy dostępnych 10 osób, to co najmniej 5 ma opis "jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic".

Hehe ja kiedyś sobie ustawiłem opis z pieśni Cree i jakiś miesiąc później osoba z mojej listy (po której nie spodziewałbym sie znajomości tego zespołu) ma taki sam. No to pytam czy skopiowała ode mnie - "nie.", a skąd go wzięłaś - "a ze strony z opisami", a wiesz chociaż z czego to pochodzi - "nie mam pojęcia ale fajne". Także tego... :)
Pozdrawiam

PostNapisane: N gru 28, 2008 5:49 pm 
kaczka6661 napisał(a):

Rozumiem, że są gusta i guściki...ale bez przesady.Już nie pierwszy raz obserwuje w postach Kaczki złośliwość i uszczypliwość.
Forum jest otwarte i każdy ma prawo zakładać posty, byc może akurat Do Kołyski ma wielkie znaczenie dla terenii...
Moim zdaniem każdy utwór jest tego wart...
"Do Kołyski"?Ma niebywały klimat, nie da sie opisać momentu podczas koncertu, kiedy w głośnikach zaczynają rozbrzmiewać pierwsze takty.Nie raz(muszę przyznać) pojawiły się łzy...Czy to nie cudowne, że stojący obok, dorośli, "twardzi" mężczyźni płaczą?...
Pozdrawiam

PostNapisane: N maja 03, 2009 12:52 am 
To utwór - hymn, podobnie jak "Whisky" w latach osiemdziesiątych (oczywiście do dzisiaj) czy "Autsajder" (również do teraz). Ten numer ma w sobie to coś i doceniają go chyba nie tylko fani Dżemu. Dość powiedzieć, że kiedy dzisiaj (a właściwie to już wczoraj) słuchałem polskiego topu wszechczasów w radiowej Trójce to również i "Do kołyski" znalazło się wśród stu najważniejszych polskich kawałków.

To wielkie osiągnięcie zważywszy na fakt, że numer ten jest stosunkowo młody.

PostNapisane: N maja 17, 2009 2:05 pm 

herzen napisał(a):
byli zaskoczeni, ja również, bo te osoby nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że słowa te są z piosenki Dżemu i w ogóle oni sami nie wiedzą skąd się one wzięły. po prostu je gdzieś usłyszeli, a część z nich to nawet nie wie, że jest taki zespół jak Dżem :shock:
heh... mój brat nie lubi Dżemu (żeby nie powiedzieć gorzej). niedawno słucha sobie jakiejś swojej muzyki i nagle z wielkim szokiem stwierdzam, że słyszę: "Do kołyski"! patrzę na niego - a on nawet śpiewał! jego mina, kiedy powiedziałam mu, że to Dżem - bezcenna :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1